مرتضی مرادی هستم

از 16 سالگی عاشق اسکیت بودم و همون موقع شروع به یادگیری کردم،مربی نداشتم و با کمک یکی از دوستام اسکیت یاد گرفتم و بخاطر ذوق و علاقه ای که به آموزش داشتم 18 سالگی توی دوره مربی گری  شرکت کردم و خیلی زود آموزش دادن و شروع کردم.

یادمه خیلی آموزش رو دوس داشتم بخاطر همین همیشه به بچهای فامیل چیزایی که بلد بودم یاد میدادم و باهاشون بازی میکردم در نهایت باعث شد امروز بیشتر وقتم صرف آموزش به کودکان کنم.

رزومه کاری من

سال 1396 در مقطع متوسطه اول در دبیرستان اندیشه واقع در خیابان قصرالدشت شیراز به عنوان آموزگار درس تربیت بدنی شروع به آموزش کردم و بعد از دو سال تصمیم گرفتم که به تهران برم و اونجا در واردات و فروش محصولات اسکیت در شرکت ویم اسپورت مشغول شدم. از اونجا بود که علاقمند به دیجیتال مارکتینگ، طراحی سایت و تولید محتوا شدم و بعد از یک سال سایت فروشگاهی خودم رو به نام شهر اسکیت راه اندازی کردم.

رزومه تحصیلی من

از سال 1389 با توجه به علاقه ای که به ورزش داشتم تصمیم گرفتم رشته تربیت بدنی رو انتخاب کنم و به هنرستان تربیت بدنی رفتم بعد از 2 سال و شرکت در آزمون دانشگاه سراسری به دانشکده علوم ورزشی شهید چمران کرمان رفتم و مقطع کاردانی و کارشناسی رو در اونجا در گرایش مربی گری ورزش به پایان رسوندم و بعد از یک سال وقفه در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه تهران مشغول به تحصیل شدم و در نهایت در سال 1398 با مدرک کارشناسی فیزیولوژی ورزش از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شدم.

مهارت های من

بدنسازی تخصصی 81%
روانشناسی ورزش 74%
یادگیری حرکتی 63%
دیجیتال مارکتینگ 40%
طراحی گرافیکی 28%